Контакти

м. Вінниця
вул. 600-річчя, 15
56-10-03
(067) 503-46-02
alyatk@ukr.net
Пн.- Пт.: 9.00-18.00
Сб.Нд.- вих.

Пошиття спецодягу

Пошив спецодягу у Вінниці

  Компанія Аля, ТОВ - це потужне виробництво, професійна команда і багаторічний досвід створення робочого одягу бездоганної якості. Нашу продукцію знають і цінують навіть за межами Вінниці і області. В асортименті Аля, ТОВ сотні найменувань спецодягу різного призначення: від простих робочих рукавиць і корпоративних краваток до елегантних формених костюмів. Будь-яка сфера виробництва, промисловості або послуг,  де потрібен робочий одяг - це наші клієнти. З нами співпрацюють сотні компаній, ми цінуємо наших клієнтів, а тому незмінно займаємося підвищенням якості товару і обслуговування.
 
   Ми займаємося продажем спецодягу власного виробництва і крім моделей, представлених в каталозі, пропонуємо пошиття ексклюзивного форменого одягу для Вашого бізнесу.

    Спецодяг, як елемент сильного бренду

   Ми, як ніхто інший, розуміємо, що для ведення успішного бізнесу важливо не тільки виробляти затребуваний товар або послугу, сьогодні потрібно створювати впізнавані і сильні бренди, а це не можливо, якщо у компанії немає свого обличчя і фірмового стилю. Створити його і покликаний спецодяг. Єдиний корпоративний стиль, від логотипу до форменого одягу не тільки підвищує лояльність клієнтів і створює запам'ятовуваний впізнаваний образ, а й зміцнює командний дух всередині фірми.
 
    Формений одяг для компаній або підприємств може бути зшитий за Вашими ескізами або спеціально розроблений нашими дизайнерами. Ми можемо створити презентабельний образ для Ваших співробітників або доповнити корпоративний стиль елегантними запам'ятовуваними деталями.

     Формений одяг для медичних працівників: комфорт і бездоганність

   Одне з пріоритетних напрямків нашої роботи - це спецодяг для працівників медичної сфери. Всім відомо, що для людей в білих халатах їх робочий одяг має таке ж значення, як і медичний інструмент. Тому до неї пред'являються особливі вимоги. Тут важливі і зовнішній вигляд форменого одягу, і комфорт, і якість матеріалів, і специфіка крою. Від цих факторів залежить якість роботи і здоров'я пацієнтів і самих лікарів. Такий спецодяг не повинен містити зайвих елементів, легко подаватися дезінфекції та володіти особливими пропускними властивостями, оскільки експлуатується вона в інфекційній середовищі і не повинна стати переносником хвороб. І це не весь список обов'язкових умов для медичної спецодягу. Ми знаємо тонкощі різних галузей медицини та враховуємо різні вимоги до форми в кожній з них. Спецодяг для медичних працівників, яку ми виробляємо, відповідає найвищим стандартам.
© 2024 СуперДовидка. Все права под защитой. Разработка сайта СуперДовидка.