Контакти

м. Вінниця
вул. 600-річчя, 15
56-10-03
(067) 503-46-02
alyatk@ukr.net
Пн.- Пт.: 9.00-18.00
Сб.Нд.- вих.

Постільна білизна

Оптова та роздрібна торгівля постільною білизною у Вінниці

   Сон - це найважливіша частина режиму людини. У цей час у Вас відновлюються сили і енергія. Від нього багато в чому залежить те, як Ви проведете день. Якісна постільна білизна один з головних чинників забезпечення відмінного відпочинку.
 
    Крім своєї основної функції, ліжко виконує роль ефектного доповнення до інтер'єру спальні. І якщо ще пару десятків років назад вибору практично не було, то зараз асортимент текстилю дуже широкий. Різні тканини, малюнки, кольори і комплектації дозволяють підібрати ідеальний гарнітур саме для Вашої спальні. Головне визначиться з тим чого хочеться.
 
      Вибираючи постільний гарнітур важливо звернути увагу на такі фактори:
     1. Склад тканини. Натуральні (бавовняні, шовкові, лляні, бамбукові і т.д.), вони вважаються найбільш якісними, тканини з таких матеріалів дихають і добре вбирають вологу, крім того, вони міцні та довговічні. Синтетичні (наприклад, мікрофібра), звичайно, тканини з натуральних волокон краще для щоденного використання, але якщо у Вас спостерігаються алергічні реакції, то така тканина підійде якнайкраще. І нарешті, комбіновані - це тканини, які є сумішшю натурального матеріалу з синтетичним (наприклад, полікоттон або мікросатин). Вони досить міцні, зносостійкі і мають більш низьку ціну ніж повністю натуральні тканини.

     2.
Ще один важливий фактор тип тканини. Якщо шукайте бюджетну, але якісну білизну, Вам підійдуть комплекти з бязі, ранфорса або біоматіна. Комфортабельна постільна білизна середнього класу - це сатинові тканини (сатин, люкс сатин, VIP сатин), атлас, перкаль і т.д. Елітна постільна білизна - дорога, високощільна з особливою обробкою (сатинові комплекти високої щільності, жакардовий сатин, жакардові тканини).

     3. Необхідно підібрати правильний розмір. Існують декілька комплектацій постільних гарнітурів. Полуторне - призначене для одномісних ліжок або диванів (2-і наволочки, підодіяльник і простинь). Як правило, виробляється в розмірі 1450 х 2000 мм, але відмінність в розмірах може бути до 300 мм. Двоспальні гарнітури мають ту ж комплектацію, але трохи більше розміром (простинь 1800 х 2150 мм, підодіяльник 1750 х 2100 мм). Євро комплекти одні з найпопулярніших в світі, мінімальний розмір підодіяльника 2000 х 2200 мм, простині 2200 х 2400 мм. У більш дорогі комплекти входить 4 наволочки (дві 500 х 700 мм і дві 700 х 700 мм). Сімейний набір складається з простині (2200 х 2400 мм), двох підковдр (1600 х 2200 мм), кількість наволочок 4-и або 2-і, як і в комплекті євро.

    4. Оздоблення постільної білизни. Гладке - це найпопулярніша і практична у використанні білизна. З вишивкою - застосовується в дорогих комплектах, як правило, вона розташована по краях створюючи відчуття розкоші. 3D принт - відрізняється яскравістю, чіткістю і реалістичністю малюнка.
© 2024 СуперДовидка. Все права под защитой. Разработка сайта СуперДовидка.