Контакти

м. Вінниця
вул. 600-річчя, 15
56-10-03
(067) 503-46-02
alyatk@ukr.net
Пн.- Пт.: 9.00-18.00
Сб.Нд.- вих.

Подушки, матраци

Великий ассортимент подушок та матраців у Вінниці

     Як грамотно підібрати матрац у Вінниці для комфортного сну?
    Чому важливо спати на хорошому матраці? Для того, щоб спати добре, потрібно уважно ставитися до того, на чому саме ви спите. Справа в тому, що сон на новому недорогому матраці корисний для здоров'я. У новому матраці, купленому в нашій компанії недорого немає мікроорганізмів, частинок пилу та іншого сміття. Недорогий матрац підтримує тіло сплячої людини в правильному положенні, що позитивно впливає на самопочуття і якість сну.
    Недорогі матраци у Вінниці в компанії Аля, ТОВ для ліжка і дивана бувають дуже різними: натуральними (ватяні, гречані, кедрові, кокосові), синтетичними (поролонові, латексні) і навіть електричними, з підігрівом! Широкий вибір недорогих матраців в нашій фірмі дає можливість кожному підібрати матрац на свій смак. Тут є м'які і жорсткі, маленькі і великі, тонкі і широкі, дитячі та дорослі матраци для дивана і ліжка. Кожна модель супроводжується наочними фотографіями і докладними описами.
     Стосовно подушок…
  Якість подушки, на якій ви спите, значить дуже багато. Подушка виконує важливу функцію. Вона підтримує хребет у природному положенні, завдяки чому безперешкодно протікає кровопостачання мозку. Від цього залежить наше ранкове самопочуття, працездатність і, в кінцевому підсумку, загальний стан здоров'я.
    Якщо ви спите на боці, висота подушки повинна відповідати ширині плечей. Тим, хто спить на спині, можна завести невисоку подушку середньої жорсткості. Сплячим на животі краще підійде невелика м'яка подушка. Важливу роль відіграє наповнювач. Це може бути пух або перо, бамбук, евкаліпт, лузга гречки, шовк, кедрова шкаралупа, верблюжа шерсть або один з синтетичних наповнювачів. Кожен з них має власні особливості і гідності. Купити подушки у Вінниці можна в нашій компанії за доступними цінами.
© 2024 СуперДовидка. Все права под защитой. Разработка сайта СуперДовидка.